Naše společnost, zabývající se přesným CNC obráběním, hledá do svého týmu kolegu na obsluhu CNC soustruhu.

Zkušenost z oboru výhodou, ne podmínkou.

 Pracovní náplň:

* obsluha a seřizování CNC soustruhu

* výměna nástrojů, seřízení, měření tolerancí

* čtení technické dokumentace a její využití v praxi

* jednoduché zámečnické operace

* kontrolní měření dílců

* práce samostatně i v rámci týmu spolupracovníků

* práce na 2 směny

 Požadujeme:

* vzdělání strojního zaměření

* manuální zručnost a umět měřit posuvným měřítkem i mikrometrem

* schopnost čtení technické dokumentace

* znalost Fanuc systému výhodou

* ochotu pracovat na 2 směny

 Nabízíme:

* perspektivní zaměstnání u stabilní společnosti

* jistota práce na dobu neurčitou

* kvalitní mzdové ohodnocení

* dotované stravování

* firemní vzdělávání

* čistá výroba, profesionální přístup

* přátelský kolektiv s dobrou atmosférou

* jde o práci na hlavní pracovní poměr

Více informací na: info@kovo-krcek.cz nebo na 737 196 295

Poskytnutím osobních údajů zahrnutých do životopisu, dává odesílatel společnosti KOVO-KRČEK s.r.o., IČ 03651371, souhlas k jejich zpracování za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání a následnému uložení do archívu firmy.

Privacy Settings
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google
English